WHO IS Kalina?  

"Hlavním posláním ateliéru Kalina Handmande Accessories je vyrábět šperky s duší za použití těch nejkvalitnějších materiálů."

Kalina Handmade Accessories je rodinný ateliér zabývající se ruční výrobou doplňků. Jeho hlavním posláním je snaha vyrábět šperky s duší za použití těch nejkvalitnějších materiálů. Ateliér vznikl v roce 2014, kdy se Olena Goltsova začala zajímat o trh tradičních českých skleněných perliček a korálků a postupně se seznamovala s malými rodinnými podniky v okrese Jablonec nad Nisou. Kvalita a přírodní krása těchto výrobků ji inspirovaly k výrobě vlastních handmade šperků, což s postupem času přerostlo v založení opravdového domácího ateliéru.

Hlavním cílem Oleny je vytvářet unikátní díla. Každý šperk je originál, který byl vyroben pouze v jednom jediném exempláři, čímž se snažíme podtrhnout individualitu jeho majitele.

Značka Kalina je určena lidem, kteří umí ocenit kvalitu a jedinečnost. Každý náš zákazník je zároveň náš přítel, a proto klademe důraz na to, aby byl vždy s nákupem u nás maximálně spokojen. Proto neztrácejte čas, prohlédněte si naši kolekci a najděte si právě Váš šperk, který se stane ideálním doplňkem Vašeho stylu!

Olena Goltsova, designer