ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V dané sekci můžete najít odpovědi na některé často kladené otázky. Pokud ani zde nenajdete odpověď na Vaši otázku, napište nám email nebo zprávu na Facebooku a my Vám rádi poskytneme potřebné informace.

Jelikož jsme malý rodinný ateliér a všechny objednávky vyřizujeme sami, trvá její vyřízení průměrně 1 až 2 pracovní dny.

Jak dlouho trvá vyřízení mé objednávky?

Všechny balíčky zasíláme doporučeně Českou poštou. Při objednávce nad 1 500 Kč je možné domluvit si osobní předání v Praze.

Jak probíhá doručení zboží?

Z jakých materiálů jsou šperky vyrobeny?

Při výrobě našich šperků používáme výhradně skleněné perličky a korálky, které jsou vyráběny tradičními českými podniky.

Proč nesou šperky označení "designérské"?

Především proto, že každý šperk je originál a jeho design se nikdy neopakuje. Naše šperky jsou výsledkem tvůrčí práce. V kolekcích proto nikdy nenajdete dva stejné šperky!

Vztahuje se na šperky nějaká záruka?

Na každý šperk se vztahuje záruka 3 měsíce. Máte proto možnost si šperk vyzkoušet a v případě, že najdete nějaké vady, nás kontaktovat. Každý šperk se snažíme dělat poctivě, neboť je pro nás kvalita rozhodující. Avšak jedná se výhradně o ruční práci, a proto se mohou objevit drobné nedostatky ve spojích či použitých komponentech. V případě, že takový nedostatek najdete, rádi Vám zcela zdarma Váš šperk opravíme.

Pokud si na internetu objednám šperk, ale po jeho obdržení zjistím, že se mi nelíbí, mohu ho vrátit?

V průběhu 14 dnů od obdržení výrobku máte právo na jeho vrácení nebo na výměnu za jiný šperk. Zboží však musí být vráceno v takovém stavu, v jakém bylo obdrženo.

Jak mohu zaplatit objednávku?

Objednávku lze zaplatit převodem na náš bankovní účet. Platby jsou obvykle připsány v průběhu 1 až 2 pracovních dnů.

Můžu se na šperky někde podívat a vyzkoušet si je?

Kamennou prodejnu bohužel nemáme. Potkat nás však můžete na různých výstavách, trzích a podobných akcích, kde se na naše výrobky můžete podívat, vyzkoušet si je a rovnou si je odnést domů. Sledujte naši facebookovou stránku, kde se dozvíte termíny nejbližších akcí.

Je-li vybraný šperk již vyprodán, můžete mi vyrobit stejný?

Každý náš šperk je unikát, a proto je složité ho napodobit. Jsme však schopni pro Vás vyrobit nový šperk v podobném stylu a barevné škále. Napište nám email a přiložte odkaz nebo foto šperku, který Vás zaujal.